
Van de nieuwe RAV4 is nog niet officieel bekend gemaakt dat er een hybrideversie komt, maar als het aan Toyota-topman Yoshikazu Saeki ligt wordt er wel naar de mogelijkheid worden gekeken om de SUV uit te rusten met een elektromotor in de aandrijflijn.
Volgens Yoshikazu Saeki is een compacte versie van de RAV4 of een zevenzits-variant uitgesloten, maar de SUV uitrusten met een hybride-aandrijflijn staat hoog op de verlanglijst, zo tekende AutoExpress op. Volgens hem is de afweging afhankelijk van wat de markt wil.
Wanneer een Toyota RAV4 Hybrid het levenslicht ziet is niet bekend, maar het zou gelijk een geduchte concurrent voor de Mitsubishi Outlander PHEV worden, de plug-in SUV van de concurrent die een gecombineerd brandstofverbruik van 61 km/liter moet bewerkstelligen.
Bron: groen7.nl
Laat wat van je horen