Dit zijn de heren achter de elektrische divisie bij Toyota

Er zijn meer details bekend geworden over de nieuwe elektrische divisie van Toyota.

De Japanse autofabrikant gaat volledige elektrische auto’s bouwen en heeft hiervoor een nieuwe tak opgezet binnen het concern. Een groepje van vier mensen vormen samen de nieuwe afdeling en nu is bekend gemaakt wie dit zijn.

Het is Akio Toyoda die de leidende taak op zich zal nemen. Toyoda is momenteel al bestuursvoorzitter en CEO bij Toyota. De elektrische divisie krijgt dus geen aparte CEO of leider. Naast Toyoda krijgen ook Mitsuhisa Kato and Shigeki Terashi een hoge functie binnen de divisie. Beide heren zijn reeds vicevoorzitter bij het merk en gelden als sleutelfiguren in de onderzoeken en ontwikkelingen die Toyota uitvoert.

Kouji Toyoshima neemt de verantwoording op zich als hoofdingenieur. Toyoshima geniet momenteel dezelfde functie bij de hybride afdeling van Toyota. De verwachting is dat we tegen 2020 de eerste elektrische Toyota’s kunnen gaan verwachten.

 

Akio Toyoda

Afbeeldingsresultaat voor Akio Toyoda

 

Mitsuhisa Kato

Afbeeldingsresultaat voor Mitsuhisa Kato

 

Shigeki Terashi

Afbeeldingsresultaat voor Shigeki Terashi

 

Kouji Toyoshima

Afbeeldingsresultaat voor Kouji Toyoshima

Bron: groen7.nl

Laat wat van je horen